Yhteystiedot

US WOOD OY
Jäsperintie 6
46800 Myllykoski

Y-tunnus: 1008022-7

Puh: 010 821 2500
Fax: 010 821 2550

KULJETUS JA LÄHETYS

Joni Purhonen

Puh: 040 522 8586
Sähköposti: joni.purhonen@siparila.fi

 

 

Laskutustiedot

VERKKOLASKUT

OVT-tunnus: 003710080227

Verkkolaskuoperaattori: OpusCapita Solutions Oy

Välittäjätunnus: E204503

PAPERILASKUT

US Wood Oy
PL 99782
00063 LASKUNET 

SÄHKÖPOSTI

USWoodOy.FI.P.125126-3@docinbound.com 

Huomio!

Nämä yhteystiedot koskevat vain meille lähetettäviä laskuja. Kaikki muu posti tulee lähettää edelleen yrityksemme normaaliin postiosoitteeseen. 

MYYNTI & TUOTANTO

Myynti ja osto
Niko Eiserbeck
puh. 0400 409 438
niko.eiserbeck@siparila.fi
Myynti
Mika Hietanen
puh. 040 525 7942
mika.hietanen@siparila.fi
Tuotanto
Iikka Sutelainen
puh. 0400 741 244
iikka.sutelainen@siparila.fi
Tuotanto
Ari Marttila
puh. 040 526 3922
ari.marttila@siparila.fi

HALLINTO

Hallinto
Juuso Kurki
puh. 050 490 0883
juuso.kurki@siparila.fi